Prijevod "Bob Dylan" u hrvatski

Bob Dylan je prijevod "Bob Dylan" u hrvatski.

Bob Dylan
+ Dodati

njemački - hrvatski rječnik

  • Bob Dylan

    Er ist wie Bob Dylan in Don't Look Back.

    Kao Bob Dylan je u Don't Look Back.

  • Pokažite algoritamski generirane prijevode

Automatski prijevodi " Bob Dylan " na hrvatski

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Dodati

Prijevodi "Bob Dylan" u hrvatski u kontekstu, prijevodna memorija