Prijevod "web-veza" u kineski

Web 连接, Web 連線 su najbolji prijevodi "web-veza" u kineski.

web-veza
+ Dodati

hrvatski - kineski rječnik

  • Web 连接

  • Web 連線

  • Pokažite algoritamski generirane prijevode

Automatski prijevodi " web-veza " na kineski

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Fraze slične "web-veza" s prijevodima na kineski

Dodati

Prijevodi "web-veza" u kineski u kontekstu, prijevodna memorija