Prijevod "Joe Louis" u hrvatski

Joe Louis je prijevod "Joe Louis" u hrvatski.

Joe Louis
+ Dodati

talijanski - hrvatski rječnik

  • Joe Louis

    Joe Louis ha sempre mentito sulla sua età.

    Joe Louis je uvijek lagao za svoje godine.

  • Pokažite algoritamski generirane prijevode

Automatski prijevodi " Joe Louis " na hrvatski

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Dodati

Prijevodi "Joe Louis" u hrvatski u kontekstu, prijevodna memorija